Teknolojik gelişmeler hayatımızın her alanını etkilediği gibi farklı sektörlerdeki işletmelerin de çalışma sistemlerini etkiliyor. İşletmeler teknolojideki yeniliklerden yararlandıkları sürece gelişmekte ve sektörde ayakta kalabilmektedir. Tesisat hizmetlerinde de durum böyledir ve kendilerini teknolojik ürünlerle ve bu ürünleri kullanabilen eğitimli personelle güçlendiren firmalar sektörde öne çıkıyor. Tesisat firmamız sektörün güçlü bir ismidir ve bulunduğumuz bölgede kaliteli, hızlı ve güvenli hizmetimizle bilinmekteyiz.

Tesisat sorunlarında insanların en çok korktukları sorun her zaman su kaçakları ve sızıntıları olmuştur. Su kaçağı tespiti yapmak eski yöntemlerle çok zordu ve binalarda birçok yer kırılıp dökülerek kaçak noktası bulunmaya çalışılırdı.

 

 

 

Evinizde bir su kaçağı olduğunu gelen yüksek su faturalarından anlayabilirsiniz. Ya da tüm musluklar kapalı olduğu halde su saati çalışmaya devam ediyorsa, bir noktada kaçak olduğunu anlarsınız. Firmamız artık eski yöntemleri tamamen terk etmiştir ve su kaçaklarını modern teknolojik cihazlarla tespit etmektedir. Deneyimli ve eğitimli su kaçağı tespit ekibimiz akustik ses dinleme cihazı veya daha zor durumlarda görüntülü tespit yapan cihazlarla sorunu kolayca tespit edebilmektedir.

 

 

 

 


Evinizde veya iş yerinizde yer döşemelerinde ve duvarlarda nemlenmeler, küflenmeler oluşuyorsa bizi hemen aramalısınız. Zamanında müdahale edilmezse duvar ve döşemelerdeki tahribat daha da büyüyecek ve size daha çok maliyet çıkacaktır. Pek çok yerin kırılıp tekrar sıvanması ve fayansların yenilenmesi gerekecektir. Su kaçağını bize haber verdiğinizde ekibimiz hemen size gelecek ve görüntülü teknolojik cihazla su borularının görüntüsünü alacaktır. Duvar altındaki boruların görüntüsü alınabildiği için de hiçbir yer kırılmayacaktır.

 


Alınan görüntüler kaçak su tespiti ekibimiz tarafından bilgisayar ortamında incelenecek ve kaçak noktası tam olarak tespit edilecek. Sadece kaçak olan bölgede işlem yapılarak kısa sürede sorun giderilmiş olacak. Ancak bazı firmalar cihazla kaçak tespiti yapıyoruz dediği halde cihaz kullanmadan çalışmaktadır. Böylece hem sizden fazla para almakta ve hem de her yeri kırıp dökmektedir. Tesisat firması ararken bu konuyu iyice araştırmalısınız. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalarla bölgemizde güven sağlamış durumdayız. Paranızı boşa harcamamak ve en kaliteli hizmeti almak için firmamızı tercih etmelisiniz.